PRZESTRZEŃ PERFORMANCE w Wawerskiej Strefie Kultury

18 maja 2013 r. o godz. 16.00 w Wawerskiej Strefie Kultury odbędzie się otwarcie Przestrzeni Performance. Indywidualne wystąpienia artystów oraz próbę wspólnej interakcji poprzedzi krótki wykład o idei sztuki performance’u.

 

Czym właściwie jest Przestrzeń Performance? To projekt składający się z 16 spotkań, który ma na celu bliższe poznanie tego, czym określamy performance art. Jest to sztuka wciąż niedoceniana i nieodkryta. Stąd też narodziła się owa inicjatywa: aby uświadamiać, uwrażliwiać, inspirować i otwierać.   

Zapraszamy Państwa serdecznie do odwiedzenia Przestrzeni Performance. Jest to okazja do poszerzenia swojej wiedzy z zakresu szeroko pojętej kultury. Przestrzeń Performance to także miejsce, w którym można spotkać ciekawych ludzi i wzbogacić swoją wrażliwość. Performance jest formą świadomego działania twórczego. Jest, więc performance połączeniem umysłu, ciała i wrażliwości. […] – mówią twórcy przedsięwzięcia i zapewniają, że mile widziany będzie każdy, niezależnie od wieku (dzieci poniżej 16 roku życia proszone są o przyjście z opiekunem). Wstęp jest bezpłatny.

 

Więcej informacji: www.przestrzenperformance.blogspot.com

 

Warto odwiedzić