CENTRUM W RUCHU

Zapraszamy na darmowe warsztaty dla seniorów, organizowane przez Centrum w Ruchu, w dniach 14-17 maja , przy ul. Żegańskiej 1A (II piętro, sala 118). 14. i 15. maja grupa wystąpi w Galerii Teatru Studio przy pl. Defilad 1 – wstęp bezpłatny.

W programie :                                                                                                                                                  

  •   13 - 17 maja (10 - 12:30) - warsztaty dla seniorów prowadzone przez Izę Szostak:

 

Dzień 1-2 –„Muzykalność”

1. zajęcia fizyczne poświęcone muzykalności w tańcu (1 godzina)

2. projekcja spektaklu tanecznego, w którym muzyka odgrywa kluczową rolę + dyskusja

(1g 30 min).

 

Dzień 4-5- „Taniec współczesny/performance”

1. zajęcia fizyczne poświęcone wprowadzeniu podstawowych elementów z techniki

    tańca współczesnego

2. projekcja dobranego spektaklu

Zgłoszenia na miejscu lub droga mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

*Zajęcia nie odbywają się w środę!

14 - 15 maja (18:00 wtorek. 19:00 środa) - Dźwięki Ciał czyli Centrum w Ruchu w Galerii Studio; https://www.facebook.com/events/455397144544232/ (link do wydarzenia na fb). Bezpłatne wejściówki na wydarzenie są do odbioru w kasie Galerii! Zapraszamy jutro i pojutrze o 18:00.

  • 16 maja (19:00) - work in progress "DP1" Izabeli Chlewińskiej.

Jak czytamy na fejsbukowej stronie (https://www.facebook.com/centrumwruchu) : Centrum w Ruchu to przestrzeń dla sztuk performatywnych w Warszawie –  pierwsza udana próba stworzenia stałego miejsca pracy dla niezależnych choreografów, która powstała z inicjatywy Fundacji Burdąg. Mieści się w budynku byłego gimnazjum, udostępnionego przez Urząd Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy w ramach projektu Wawerska Strefa Kultury. Odbywają się tu próby do spektakli, warsztaty oraz przedpremierowe pokazy prac. CENTRUM oferuje darmowe warsztaty dla lokalnej społeczności, laboratorium nowego tańca dla młodych twórców, a także otwarte pokazy "work-in-progress", które są zaproszeniem do dialogu o tańcu.

                                                           

Warto odwiedzić