Kilka słów o Kurze Domowej

Klubokawiarnia i Restauracja Kura Domowa to miejsce stworzone z myślą o okolicznych mieszkańcach - od Wesołej, przez Wawer aż do Gocławia, skąd łatwo można dojechać do restauracji, np. rowerem wzdłuż Wału Miedzeszyńskiego.

Tutaj w Wawrze, w najbliższym otoczeniu, powstało nowoczesne miejsce, na miarę oczekiwań współczesnych mieszkańców Warszawy.


Właściciele Kury Domowej, Anna i Bartosz Naszewscy podkreślają otwarty i rodzinny charakter restauracji:

"Zależało nam aby stworzyć miejsce spotkań dla mieszkańców. Od lat mieszkamy w tej okolicy i brakowało nam takiego miejsca, gdzie można spotkać sąsiada, zrelaksować się wieczorem przy lampce wina czy wyjść w weekend na rodzinny obiad. Przy projektowaniu restauracji i menu dbaliśmy o to aby było to miejsce przystępne, zarówno jeśli chodzi o wystrój, jak i ceny."

Kura Domowa to nie tylko restauracja, ale także klubokawiarnia z ambicjami animowania lokalnej społeczności. W planach właścicieli jest organizacja projekcji, wieczorów tematycznych i muzycznych, warsztatów i spotkań zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Kura Domowa zaprasza także rodziców z dziećmi -specjalnie dla nich przygotowano przeszkloną salę zabaw i przytulny, słoneczny ogród.

Nasz szef kuchni przygotowuje dania kuchni polskiej, ale w nowoczesnej odsłonie - stawiamy na sezonowe, regionalne i świeże produkty, proste, ale zróżnicowane menu. Karta zmienia się sezonowo i jest którtka, właśnie po to aby zapewnić najwyższą jakość serwowanych dań. Nasi goście doceniają to.

Kura Domowa otwarta jest codziennie, od poniedziałku do niedzieli w godzinach 10-22.

 

 

Warto odwiedzić