„W Trakcie”

Trattoria z włoskiego znaczy tyle co gospoda, rodzinna restauracja, miejsce  spędzania czasu ze znajomymi przy wspaniałych włoskich domowych potrawach i regionalnym winie. Taki właśnie klimat panuje w wawerskiej trattorii "W Trakcie”, gdzie menu zmienia się sezonowo, by potrawy były różnorodne i świeże o każdej porze roku. Makarony są tam przygotowywane ręcznie, a pizza wypiekana w piecu opalanym drewnem. Wszystko według włoskich przepisów i na bazie włoskich produktów. W tym miejscu zorganizują państwo różnego typu przyjęcia, od osiemnastek po osiemdziesiątki, komunie, chrzciny i wesela.
Restauracja zapewnia też przestrzeń do zabaw dla dzieci, przewijak dla najmłodszych,  odpowiednie krzesełka oraz specjalnie dobrane menu. Dodatkowym atutem rodzinnej trattorii,  są  warsztaty kulinarne w Klubie "W Trakcie”, który znajduje się piętro wyżej.
Już niedługo  „W Trakcie” wieczory z muzyką  i wyjątkowa promocja dla studentów: duże piwo Tyskie za 5 zł.                                                                                                                                  W poniedziałki drugi makaron za pół ceny, we wtorek drugie danie główne za pół ceny!

Zapraszamy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Warto odwiedzić