Nowe obiekty rekreacyjne w Międzylesiu

W czerwcu miały miejsce oficjalne otwarcia nowych obiektów rekreacyjnych. Z myślą o młodszych mieszkańcach dzielnicy, 11 czerwca odbyło się otwarcie nowo wyremontowanego palcu zabaw przy ul. Pożaryskiego w Międzylesiu. Obiekt został podzielony na dwa części, w głębi placu znajdują się atrakcje dla najmłodszych m.in. piaskownica, mini-zjeżdżalnia i mini- huśtawki. Natomiast od frontu znajdują się atrakcje dla starszych dzieci, gdzie największym zainteresowaniem cieszy się wysoki stożek linowy oraz zjeżdżalnia linowa. Dodatkowo na terenie placu możemy znaleźć  dwa przyrządy do ćwiczeń dla rodziców i opiekunów, aby przy okazji zabawy z dziećmi mogli popracować nad kondycją.  Zadbano również o bezpieczeństwo na terenie obiektu, podłoże przy atrakcjach wyłożone jest specjalnym materiałem amortyzującym upadki i potknięcia, w celu minimalizacji liczby wszelakich urazów.

Czytaj więcej...

Otwarcie szlaku rowerowego MTB

Wawer przygotował kolejny prezent dla fanów rowerowych wycieczek na łonie przyrody. Uruchomiliśmy nowy, leśny szlak rowerowy. Tym razem dla miłośników mocnych wrażeń na „dwóch kółkach” wytyczono specjalną trasę MTB. To pierwszy tego typu stały szlak rowerowy na Mazowszu.

Czytaj więcej...

PKS Radość w drodze po awans!

Klub z Wawra idzie jak burza. Podczas ostatniej kolejki zanotował efektowne zwycięstwo.

Czytaj więcej...

Nordic walking w Wawrze

Zachęcamy do aktywnego spędzania wolnego czasu poprzez zajęcia biegowe i nornic walking.

Wydarzenie skeirowane jest do mieszkańców Warszawy w różnym wieku i sprawności fizycznej. Organizatorzy szczególnie zachęcają do udziału, osóby nieaktywnych ruchowo, dzieci, młodzież, seniorów, osób otyłe i mające problemy z utrzymaniem prawidłowej wagi.

Czytaj więcej...

Wawerski Turniej Brydża Sportowego

Klub Kultury Anin zaprasza do udziału w turnieju o Mistrzostwo Dzielnicy Wawer 2013

Turniej sędziowany jest przez sędziego brydżowego p. Włodzimierza Sucheckiego

Czytaj więcej...

Warto odwiedzić