Konkurs artystyczny o Monte Cassino

Klub Kultury „Zastów” ogłosił dwa konkursy dotyczące tematyki bitwy pod Monte Cassino. Skierowane są zarówno do dzieci, młodzieży i dorosłych.

 

Poniżej przedstawiamy treść ogłoszenia o konkursie. 

 

Ogólnopolski Konkurs Poetycki “Monte Cassino- Bohaterowie spod znaku Czerwonego Maku”

Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim “Monte Cassino - Bohaterowie spod znaku Czerwonego Maku”. Celem konkursu jest stworzenie wiersza, który pokazałby bohaterstwo żołnierzy walczących w bitwie pod Monte Cassino. Konkurs odbywa się w trzech kategoriach wiekowych: 13-16 lat, 17-19 lat, 20 lat i powyżej.

Maksymalna długość wiersza to osiem wersów.

 

 

 

Ogólnopolski Konkurs Malarski “Maki spod Monte Cassino”

Zapraszamy do udziału w konkursie malarskim, którego tematem jest zilustrowanie maku - symbolu Bitwy o Monte Cassino. Celem konkursu jest upamiętnienie 70. rocznicy Bitwy o Monte Cassino, promowanie świata wartości, który oparty jest na uczciwości, odwadze, braterstwie, pobudzenie wrażliwości i aktywności twórczej oraz promowanie talentów. Uczestnicy startują w czterech kategoriach wiekowych: 7- 10 lat, 11- 14 lat, 15- 18 lat i powyżej 18 lat.

 

Wydrukowane wiersze i prace prosimy składać osobiście lub przesłać na adres Klubu Kultury “Zastów” (Lucerny 13, 04-687 Warszawa) do dnia 16.04.2014r. Regulamin dostępny na stronie www.kkzastow.com

 

Warto odwiedzić