Masz Kartę Warszawiaka?

Będziesz mieć zniżki nie tylko na bilety komunikacji miejskiej.

Wszyscy posiadacze Karty Warszawiaka lub Karty Młodego Warszawiaka mogą mieć powody do zadowolenia. Od początku 2014 roku ruszyła specjalna strona Urzędu m.st. Warszawy, na której znajduje się katalog zawierający oferty ze zniżkami i innymi ulgami dla mieszkańców stolicy. Wśród tych możemy wymienić bilety do teatru, wejściówki na basen czy wizytę u prywatnego dentysty.

Już teraz możemy przeglądać stronę katalogu z podziałem na poszczególne dzielnice i typ posiadanej karty. To rozdzielenie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie narzuca żadnych ograniczeń – mieszkańcy Warszawy mogą korzystać ze wszystkich ofert niezależnie od rejonu zamieszkania.

Niestety w chwili obecnej liczba promocji jest skromna. Słabo przedstawia się dzielnica Wawer, w której jedyną ofertę złożył Ośrodek Sportu i Rekreacji w Aninie przy ul. V Poprzecznej 22 skierowaną dla dzieci oraz młodzieży. To jednak dopiero początek tej inicjatywy – katalog ma się stale powiększać.

Dla przedsiębiorców oraz wszelkiego rodzaju organizacji jest to możliwość dodatkowego wypromowania swojej działalności. Ratusz zaprasza  wszystkich zainteresowanych do składania ofert za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie karta.um.warszawa.pl.

Warto odwiedzić