Konkurs Filmowy

 

28 października 2013 Stowarzyszenie Inicjatywa „Razem” rusza z kolejną akcją promującą dzielnicę Wawer. Tym razem mieszkańcy Wawra mają za zadanie nakręcić reportaż filmowy. Motywem przewodnim jest „Kulturalny Wawer”, we wszystkich możliwych odsłonach. Konkurs ma na celu zwrócenie uwagi społeczeństwa na Wawer, jako dzielnice otwartą na kulturę.
W poszukiwaniu inspiracji warto dotrzeć do miejsc nieznanych, tajemniczych i budzących natchnienie lub po prostu niedocenionych. Trzy najlepsze reportaże zostaną nagrodzone wartościowymi nagrodami rzeczowymi. Poza tym, najbardziej kreatywni twórcy mogą liczyć na zaproszenie do płatnej współpracy jako reporterzy Wawer TV – części jednego z portali kulturalnych dzielnicy.Najlepsze reportaże będą zamieszczone na stronie www.kulturalnywawer.pl, gdzie zostanie stworzona osobna konkursowa zakładka. Nadesłane prace pojawią się również na kanale YouTube.
Zgłoszenia wraz z reportażami należy przesłać do 15 listopada 2013 roku na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub pocztą na adres ul. Słotna 25A, 04-859 Warszawa. Prace konkursowe oceniane będą przez profesjonalistów.
Dodatkowych informacji udziela:

Marcin Dumieński

tel. 501 301 582

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Warto odwiedzić