Konkurs na najlepszy reportaż filmowy o Kulturalnym Wawrze

5 maja 2013 Stowarzyszenie Inicjatywa „Razem” rusza z kolejną akcją promującą dzielnicę Wawer. Tym razem młodzież gimnazjalna i licealna ma za zadanie nakręcić reportaż filmowy. Motywem przewodnim jest „Kulturalny Wawer”, we wszystkich możliwych odsłonach. Konkurs ma na celu zwrócenie uwagi społeczeństwa na Wawer, jako dzielnice otwartą na kulturę.

 


 

W poszukiwaniu inspiracji warto dotrzeć do miejsc nieznanych, tajemniczych i budzących natchnienie lub po prostu niedocenionych. Trzy najlepsze reportaże zostaną nagrodzone wartościowymi nagrodami rzeczowymi. Poza tym, najbardziej kreatywni twórcy mogą liczyć na zaproszenie do płatnej współpracy jako reporterzy Wawer TV – części jednego z portali kulturalnych dzielnicy. Najlepszy materiał filmowy zostanie również wyświetlony podczas sierpniowych pokazów kina letniego w Międzylesiu.

Jest to inicjatywa dla młodych ludzi interesujących się kulturą. Możliwość zdobycia cennego doświadczenia, jakie daje udział w konkursie, to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu” – tłumaczy Marcin Dumieński, prezes Inicjatywy „Razem”.

Wszystkie reportaże będą zamieszczone na stronie www.kulturalnywawer.pl, gdzie zostanie stworzona osobna konkursowa zakładka. Nadesłane prace po przejściu wstępnej selekcji pojawią się również na kanale YouTube.

Stowarzyszenie nie po raz pierwszy organizuje konkurs filmowy. Czekamy na wasze pomysły, zachęcamy do wzięcia udziału i spróbowania swoich sił w sztuce reporterskiej” – dodaje Maciek Sawicki, zastępca redaktora naczelnego portalu Kulturalny Wawer.

Zgłoszenia wraz z reportażami należy przesłać do 26 czerwca 2013 roku na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub pocztą na adres ul. Słotna 25A, 04-859 Warszawa. Prace konkursowe oceniane będą przez profesjonalistów. Rozstrzygniecie konkursu odbędzie się podczas pokazów kina letniego w Międzylesiu.

Dodatkowych informacji udziela:

Marcin Dumieński

tel. 501 301 582

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Warto odwiedzić